Skip to content
GoBe

Opieka zdrowotna

Bezpieczny i niezawodny robot GoBe zapewnia komunikację pracowników służby zdrowia i pacjentów bez względu na odległość, zapewniając lepszą opiekę, szerszy dostęp do wiedzy specjalistycznej, szybsze reakcje i bardziej osobisty charakter rozmowy lekarza z pacjentem.

Bezpieczeństwo

Edukacja

GoBe zwiększa dostęp do edukacji i podnosi efektywność nauczania. Robot może zastąpić nauczyciela bądź ucznia, którego mogłoby danego dnia nie być na zajęciach.

GoBe Robots

Korporacje

Znaczenie pracy zdalnej  i spotkań online rośnie od wielu lat. GoBe zwiększa wydajność pracy całej organizacji. Robot pozwala na proste nawiązywanie i budowanie relacji biznesowych, zdalne odwiedzanie targów i konferencji, wirtualny udział w konsultacjach z klientami i współpracownikami.

Współpraca

Produkcja

Bez względu na to, gdzie znajduje się fabryka, GoBe pozwala na usprawnienie procesów produkcyjnych. Możesz z dowolnego miejsca monitorować produkcję, natychmiastowo kontaktować się z pracownikami i na bieżąco rozwiązywać problemy.

GoBe Robots - Kultura

Kultura

Platforma GoBe z funkcją zdalnej obecności zwiększa dostępność obiektów i wydarzeń kulturalnych. Teraz możesz zwiedzać muzea, sale koncertowe i inne miejsca kultury bez wychodzenia z domu.

GoBe Bliżej klienta

Sprzedaż

Rozwój technologii coraz bardziej wpływa na sprzedaż, otwierając nowe możliwości i sposoby jej prowadzenia. Teleobecność GoBe poprawia sposób dotarcia do konsumentów, świadczenia usług i budowania lojalności marki wśród klinetów.