Skip to content

O produkcje

Przywitaj się
z GoBe!

Bez względu na to, gdzie jesteś, GoBe umożliwia Ci komunikację z innymi ludźmi, którzy znajdują się w różnych miejscach. Z domu lub z biura odwiedzaj wirtualnie targi i spotykaj się z klientami, oszczędzając na czasie i kosztach podróży. Z dowolnego miejsca dołącz do zespołu współpracowników i razem z nim aktywnie weź udział w dyskusji lub „burzy mózgów”. Razem z GoBe możesz też zwiedzać wirtualnie muzea i inne instytucje kulturalne w różnych miejscach świata!

Dzięki zdalnie sterowanej mobilności i zapewnieniu realistycznych wrażeń robotyczna teleobecność GoBe jest najnowocześniejszym rozwiązaniem, zapewniającym obecność fizyczną i komunikację bez względu na odległość dzielącą rozmówców.

GoBe Wireless
Najwyższa jakość obrazu i dźwięku

Ekran dotykowy 21,5” HD, kamera szerokokątna z widokiem z przodu, aparat 4K z funkcją super zoom oraz a nawigacyjna 3D gwarantują wysoką jakość obrazu oraz łatwą i bezpieczną nawigację. Urządzenie ma wbudowane mikrofony (również z tyłu) z funkcją redukcji szumów i echa. GoBe ma wbudowany wysokiej klasy głośnik, który zapewnia czysty i naturalny dźwięk.

GoBe Bateria
Osiem godzin pracy

GoBe posiada baterię, która zapewnia ośmiogodzinną pracę urządzenia.

Automatyczny pilot

Tryb automatycznego pilota pozwala na wezwanie robota oraz odprowadzenie go do bazy.

Realistyczne wrażenia

Niezależnie od tego, czy jest to firmowe spotkanie czy prywatna rozmowa robot GoBe został zaprojektowany tak, aby zapewnić realistyczne wrażenia. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co jest ważne w rozmowie.

Stacja dokująca

Funkcja wspomaganego dokowania pozwala z łatwością wbić robota w dołączoną stację dokującą. Po zadokowaniu zobaczysz zieloną diodę LED, która wskazuje poziom ładowania urządzenia. Możesz nadal korzystać z funkcji audio i wideo, gdy jest robot znajduje się w stacji dokującej. W przypadku większych przestrzeni rozważ drugą stację dokującą, aby wyeliminować dodatkową jazdę robota.

GoBe w domu

Będąc z pracy, za pomocą GoBe teleportuj się do domu i odwiedzaj bliskich. Prowadź nie tylko czat wideo w czasie rzeczywistym, ale także poruszaj się robotem po domu i kieruj go tam, gdzie chcesz.