Skip to content

Przemysł

Bez względu na to, gdzie znajduje się fabryka, GoBe pozwala na usprawnienie procesów produkcyjnych. Możesz z dowolnego miejsca monitorować produkcję, natychmiastowo kontaktować się z pracownikami i na bieżąco rozwiązywać problemy.

Zwiększaj wydajność produkcji

Dokładne planowanie i układanie harmonogramów dotyczących procesów produkcyjnych, optymalizacja polityki zakupowej, nadzór nad produkcją i kontrolą jakości to podstawy działania firmy produkcyjnej. GoBe usprawnia i zwiększa wydajność procesów produkcyjnych, bez względu na to, z jakiego miejsca na świecie kontaktujesz się z pracownikami przedsiębiorstwa.

  • Monitoruj procesy produkcyjne bez konieczności fizycznej obecności w zakładzie.
  • Zapewnij jakość wyrobów i terminy realizacji umów.
  • Rozwiązuj problemy natychmiast.
  • Buduj relacje z pracownikami zmianowymi.
Bliżej klienta

Jak zwiększyć wiarygodność przedsiębiorstwa? Jak zbudować zaufanie klienta i utwierdzić go przekonaniu, że zamawiany przez niego produkt spełnia najwyższe standardy jakości?

  • Zaproś klientów na halę produkcyjną i pokaż, w jaki sposób powstaje produkt. Za pomocą GoBe jest to teraz możliwe, proste i szybkie!
  • Za pomocą robotą GoBe pochwal się możliwościami Twojego przedsiębiorstwa.

Główne cechy

GoBe Jakość
Wysoka jakość dźwięku i obrazu
GoBe Regulowana wysokość
Regulowana wysokość
GoBe - łatwa nawigacja
Łatwa nawigacja
goBe - Mobilność
Niezależność i mobilność
Dla kogo?

Producenci, specjaliści ds. logistyki, specjaliści ds. zakupów, inżynierowie, personel zapewniający jakość, klienci i dostawcy.